92 Mistrzostwa Polski w tenisie – medale Zawodników #GawłowskiTennisAcademy

Tegoroczne 92. Mistrzostwa Polski w Tenisie – FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2018 zakończone

Zawodnicy GawłowskiTennisAcademy w tych prestiżowych zawodach z mocną obsadą zdobyli swoje kolejne medale Mistrzostw Polski.

Tym razem ze złota cieszyć się mogą Anastasiya Shoshyna oraz Weronika Falkowska, które – grając razem w parze – wygrały turniej gry podwójnej kobiet.

Srebrne medale Mistrzostw Polski w grze podwójnej mężczyzn zdobyli Jan Zieliński i Kacper Żuk, ulegając w finale dopiero po super tie breaku Marcinowi Gawronowi i Mateuszowi Kowalczykowi.

Jan Zieliński – w parze z Justyną Jegiołką – odebrał również srebrny medal w grze mieszanej. Tutaj również złoto było “o włos”, o tytule decydował ponownie super tie break.

Brązowy medal w singlu zdobyła Anastasiya Shoshyna, przegrywając po 3-setowym meczu z późniejszą Mistrzynią Polski – Martą Leśniak.

Brąz zdobył również Kacper Żuk w grze mieszanej (w parze z Oliwią Szymczuch).

Wszystkim naszym Zawodnikom, którzy walczyli w Mistrzostwach (nie tylko medalistom) serdecznie gratulujemy  !

Wracamy do pracy i niedługo do kolejnych startów.