Świetna seria Zuzi Frankowskiej trwa

Zawodniczka Gawłowski Tennis Academy wystartowała tym razem w turnieju OTK-SuperSeria w kategorii do lat 14 w Szczawnie Zdroju.

Zuzia bardzo pewnie wygrała wszystkie swoje singlowe pojedynki i sięgnęła po turniejowe zwycięstwo.

Wygrany turniej oznacza w tym przypadku “duże” punkty do klasyfikacji PZT młodziczek oraz stanowi nagrodę za ciężką pracę, wykonywaną przez Zuzię oraz sztab trenerski #GawłowskiTennisAcademy na treningach.

Turniej w Szczawnie Zdroju był jednak szczególny, ponieważ (wraz z turniejem, rozegranym w dniach 4-7 lipca w Kołobrzegu) wchodził w skład cyklu Kinder+Sport Tennis Trophy.

Po raz pierwszy w Polsce zorganizowane zostały (w kategoriach wiekowych U11, U12, U13 i U14) dwa turnieje eliminacyjne. Organizatorem tego cyklu był Włoski Związek Tenisowy, przy współpracy z Polski Związek Tenisowy.

Zwycięzca cyklu turniejów eliminacyjnych (chłopiec i dziewczynka) w każdej kategorii wiekowej – U11, U12, U13 i U14 (łącznie 8 osób + trener Kadry Narodowej) na koszt Włoskiego Związku Tenisowego i Polskiego Związku Tenisowego pojadą na Światowy Finał Kinder+Sport Tennis Trophy, który w dniach 11-14.10.2018 odbędzie się w Mouratoglou Tennis Academy – Riwiera Francuska, Francja.

Zuzia wygrała oba polskie turnieje eliminacyjne w kategorii do lat 14 i zapewniła sobie występ w turnieju finałowym we Francji.

Trenerem prowadzącym Zuzię jest Head Coach #GawłowskiTennisAcademy – Michal Gawlowski.