“Złote” Mistrzostwa Polski Juniorów Zawodników #GawłowskiTennisAcademy

Weronika Falkowska i Michał Mikuła odnieśli kolejne sukcesy sportowe podczas zakończonych właśnie Mistrzostw Polski juniorów (do lat 18), odbywających się w Bytomiu.

Weronika została Mistrzynią Polski w grze pojedynczej oraz w grze mieszanej (w parze z Mikołajem Lorensem).

Michał natomiast zdobył złote medale w grze pojedynczej oraz podwójnej (w parze z Tomkiem Dudkiem), a do tego dorobku dorzucił jeszcze brąz w grze mieszanej (w parze z Weroniką Pociej).

Bardzo cieszymy się z tych sukcesów, praca z tak utalentowanymi młodymi Zawodników to duże wyzwanie, ale także i spora przyjemność dla całej kadry trenerskiej naszej GawłowskiTennisAcademy.

Trenerem prowadzącym Weronikę jest Trener Adam Paprocki, trenerem prowadzącym Michała jest Head Coach naszej Akademii – Michał Gawłowski. Za przygotowanie motoryczne Michała odpowiada Trenerka Anna Szymańska, za przygotowanie motoryczne Weroniki – Trenerka Paulina Bromek-Paprocka.

Ogromne podziękowania kierujemy również w kierunku #InterEuropolPiekarniaSzwajcarska, sponsorowi Michała Mikuły – Wasze wsparcie pozwala rozwijać się jego karierze, a nam zdecydowanie ułatwia pracę. Dziękujemy !

Swoją “cegiełkę” do dobrego przygotowania Zawodników oraz uzyskanych przez nich rezultatów dołożyli również Koleżanki i Koledzy z GawłowskiTennisAcademy, którzy ciężką pracą na treningach podnosili poprzeczkę naszym dzisiejszym Mistrzom  Wam również dziękujemy 

Pracujemy dalej i już z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania…