Kadra Trenerska

Michał Gawłowski

head coach
Założyciel i Head Coach Gawłowski Tennis Academy. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP na miejscu 800. Wielokrotny Mistrz Polski w kategoriach juniorskich i seniorskich. Reprezentant Polski w Pucharze Davisa.

Michał Reda

trener
Licencjonowany trener tenisa, mający za sobą zawodniczą karierę, którą z powodzeniem wykorzystuje w pracy z zawodnikami.

Krzysztof Puna

trener
Trener tenisa o bardzo dużym doświadczeniu turniejowym, prowadzący m.in. najlepszych zawodników Gawłowski Tennis Academy podczas turniejów tenisowych różnej rangi.

Jakub Ulczyński

trener
z pewnością dla nas duże wzmocnienie i kolejny krok w budowaniu profesjonalnej akademii tenisowej. Bardzo duże doświadczenie Kuby w prowadzeniu zawodników na najwyższym poziomie z pewnością podniesie jakość naszej codziennej pracy.

Aleksandra Rostolska

trener
wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski (m.in. Mistrzyni Polski Kobiet w singlu w 2009 r. oraz w deblu w 2005, 2006, 2007 i 2008 r.), finalistka i zwyciężczyni turniejów ITF w deblu

Sylwia Dąbrowska

trener mentalny
Pracę trenera mentalnego rozpoczęłam pierwszym samodzielnym projektem w RKS Raków Częstochowa w 2013 roku przy współpracy Krzysztofa Kołaczyka, Jerzego Brzęczka i Dawida Jankowskiego.

Anna Szymańska

trener przygotowania fizycznego
trener przygotowania motorycznego tenisistów, piłkarzy nożnych i rugbistów oraz trener personalny. Ukończyła studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada specjalizację trenera II klasy lekkiej atletyki i kulturystki, instruktora gimnastyki sportowej, narciarstwa biegowego, pływania, indoorcyclingu oraz menedżera sportu.