UNIPHARM sponsorem Gawłowski Tennis Academy

Jakość roku 2014

Sponsorem GawłowskiTennisAcademy został UNIPHARM, amerykańska firma farmaceutyczna, producent nowoczesnego preparatu VITRUM D3, będącego nr 1 na rynku witaminy D w Polsce.

UNIPHARM jest amerykańską firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w produkcji leków dostępnych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety. Centrala UNIPHARM znajduje się w Nowym Jorku, a oddziały firmy rozmieszczone są na całym świecie. UNIPHARM jest zarejestrowany w Amerykańskiej Agencji do ds. Żywności i Leków (FDA). Wszystkie preparaty UNIPHARM są produkowane w USA zgodnie z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice) oraz w standardach United States Pharmacopeia (USP), posiada także certyfikat National Sanitation Foundation (NSF) International.

VITRUM D3 jest nowoczesnym preparatem witaminy D zawieszonej w roztworze z oleju z krokosza barwierskiego, co zapewnia doskonałe przyswajanie witaminy D i umożliwia przyjmowanie VITRUM D3 niezależnie od posiłku. VITRUM D3 jest liderem rynku i nr 1 wśród witamin D w Polsce. VITRUM D3 otrzymało prestiżową nagrodę JAKOŚĆ ROKU 2014 w kategorii INNOWACJA

Bardzo cieszymy się z tego, że UNIPHARM wybrał GawłowskiTennisAdademy. Liczymy na to, że współpraca pozwoli zrealizować nasze wspólne plany i ambicje. Witamy w GawłowskiTennisAcademy !