Wizyta Kamila Majchrzaka

Kamil Majchrzak to najbardziej obiecujący tenisista młodego pokolenia w Polsce. Dziewietnastolatek z Piotrkowa Trybunalskiego przebojem wdarł się do zawodowego rankingu ATP i w ciągu roku z miejsca 1208 awansował na miejsce 346!!! To ogromny awans dla zawodnika, który jeszcze do niedawna rywalizował z juniorami oraz osiągał w tych kategoriach największe sukcesy.

W związku z fenomenalnym sezonem Kamil otrzymał powołanie do reprezentacji Polski Davis Cup na mecz Polska – Litwa, który odbędzie się w dniach 6 – 8 marca w Płocku. W związku z otrzymanym powołaniem oraz konferencją prasową jaka miała miejsce w Warszawie w dniu 24 lutego Kamil był gościem w naszej Akademii oraz wziął udział w treningu z naszymi zawodnikami, a jego bardzo dobrymi znajomymi.

W zajęciach udział wzięli, oprócz Kamila, Kacper Żuk (aktualny Mistrz Polski do lat 16), Jan Zieliński (deblowy partner Kamila, d. 668 ATP) oraz Yann Wójcik (s. 56 PZT). Zajęciom przyglądali się trener prowadzący Kamila – Jakub Ulczyński oraz trener i tata Kacpra – Artur Żuk.