Sukcesy / Rekomendacje

Mariusz Fyrstenberg  ( 8 deblista świata )

“Zaangażowanie i umiejętności ekipy trenerskiej oraz zawodników pozwalało mi w pełni wykorzystać czas na korcie nie tylko miedzy turniejami ale również w okresie przygotowawczym do sezonu.”

 

Marcin Matkowski  ( 7 deblista świata )

„Polecam Gawłowski Tenis Academy. Na każdym etapie rozwoju kariery, tej zawodowej jak i amatorskiej, znajdziesz dla siebie odpowiednie treningi.”

 

Daniel Michalski( 420 ATP Singiel )

„Dobrze zorganizowane treningi, indywidualne podejście i możliwość grania z różnymi zawodnikami. Fajna atmosfera.”

 

Kacper Żuk ( 302 ATP Singiel )

Dużo pozytywnej energii, czujesz że trenujesz a każdy trening ma jakiś cel… polecam GTA”

 

Nastya Shoshyna  ( 380 WTA Singiel )

„Jak najbardziej polecam swoją ukochaną akademie!Znakomita współpraca z trenerami ,z głową rozplanowane treningi nie mogą nie dać sukcesu przy odpowiednim zaangażowaniu od samego siebie”

 

Jan Zieliński ( 283 ATP Debel )

„Z akademią GTA współpracowałem przez większość mojego życia i osiągnąłem bardzo wiele sukcesów zarówno na arenie międzynarodowej jak i polskiej. Head couch Michał Gawłowski oraz trenerzy pracujący w akademii pomogli mi osiągnąć między innymi młodzieżowe złoto olimpijskie w Chinach, wiele tytułów mistrza polski, jak i tytuły międzynarodowe, które przesunęły mnie na pozycje 25 w światowym rankingu juniorów. Rzetelność, profesjonalizm, codzienne poświęcenie i zaangażowanie w akademii stoją na najwyższym poziomie i z czystym sumieniem polecam ją każdemu kto chciałby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tenisem.”

 

Michał Mikuła  ( ATP zawodnik, wielokrotny mistrz polski)

„GTA akademia która ma zawodników na każdym poziomie, treningi odbywają się zawsze bez względu na okoliczności. Trenerzy są zawsze na czas i maja pomysł na każdego zawodnika.”

 

Nazaruk Dominik  ( ATP zawodnik, wielokrotny mistrz polski)

„Polecam akademię tenisową Michała Gawłowskiego. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście dla każdego zawodnika akademii.”

 

Berkieta Tomasz  ( 11 zawodnik Europy U-14 )

„Podstawa w akademii GTA jest PPP czyli, profesjonalizm, planowanie i pomoc. Profesjonalne prowadzenie treningów od początku do końca, planowanie dalszego rozwoju, pomoc w układaniu planów startowych. To wszystko wraz ze świetna lokalizacja sprawia, że z czystym sumieniem polecam GTA.”