blockimage

GawłowskiKidsAcademy to specjalizacja w szkoleniu Dzieci oraz prowadzenie wszelkich działań, związanych z edukacją tenisową Najmłodszych.

GawłowskiTennisAcademy to nie tylko praca z Zawodnikami, ale od długiego już czasu również z Dziećmi - na każdym poziomie zaawansowania, w różnych grupach wiekowych, w formie zajęć indywidualnych, grupowych czy też szkółek tenisowych.

Oczywiście - doświadczenie z pracy z Zawodnikami staramy się przenosić na pracę z Najmłodszymi. Nasza kadra trenerska posiada certyfikaty Polski Związek Tenisowy, potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu trenerów tenisa z zakresu metodyki programu Tenis10.

Sport niesie ze sobą wiele fantastycznych wartości, dzięki którym stajemy się lepsi, nie tylko pod względem sportowym. W naszej Akademii chcemy zaszczepić w każdym z naszych Podopiecznych takie wartości, jak zasady fair play, pracowitość, systematyczność, determinacja w dążeniu do celu.

Naszą ambicją jest to, aby każdemu Dziecku, które uczy się u nas grać w tenisa dać określone narzędzia, w oparciu o które będzie potrafiło bardzo dobrze grać w tenisa dla samego siebie oraz będzie miało możliwość pójść dalej: brać udział w rozgrywkach sportowych, uzyskać sportowe stypendium na studiach zagranicznych czy też podążyć ścieżką gry profesjonalnej.

blockimage